• Revoluční systémy

    s jednoduchou údržbou
  • 8+ let zkušeností

    s montážemi systémů

O nás

O nás

Naše společnost se zabývá palubními vážicími systémy pro pracovní stroje a nákladní automobily, máme více než 8 let zkušeností s jejich montážemi. Nabízíme váhy pro nakladače, bagry, manipulátory, vysokozdvižné vozíky a nákladní automobily.

Váhy pro nakladače, bagry a pracovní stroje fungují na principu měření tlaku v hydraulickém okruhu stroje. V případě vah pro nakladače, pracují váhy v dynamickém režimu a váží za pohybu stroje, čímž optimalizují čas nakládky a šetří tak Váš čas i peníze.

Váhy na kamiony, návěsy, tahače, dumpery a vleky, fungují na základě měření tlaku vzduchu (popř. hydrauliky) v odpružení jednotlivých náprav, či na základě měření průhybu mechanického odpružení. Nákladní vůz si tak sebou vždy veze svou vlastní váhu, která nejemom chrání před pokutami za přetížení a předchází předčasnému opotřebení, ale také umožňuje kontrolu hmotnosti nakládaného materiálu přímo v průběhu nakládky.

Rovněž poskytujeme TPMS systémy pro sledování tlaku a teploty v pneumatikách vašich strojů, čímž ušetříte náklady na palivo, jelikož máte kontrolu, zda jsou vaše pneumatiky správně nahuštěny, a zároveň jste díky těmto systémům schopni většinu pneumatik v případě defektu opravit.

Nově pak nabízíme systém T1 kombinující váhu s TPMS v jediném zařízení.
 

Onboard systémy

Optimalizace procesů

Optimalizace procesů

Naše systémy umožňují nejen optimalizaci a kontrolu vaší produkce, ale také předcházejí drahým pokutám za přetížení vozů.

Export dat

Export dat

Většina systémů je připravena pro export dat do GPS sledovacích zařízení, přes CAN-bus, RS-232, případně přes cloudové úložiště.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte nás kontaktovat.