• Revoluční systémy

    s jednoduchou údržbou
  • 8+ let zkušeností

    s montážemi systémů
Váha pro nakladač Loadtronic 3

Váha pro nakladač Loadtronic 3

MID
SOLAS
GPS

Dynamická váha pro nakladače Loadtronic 3 schválená k obchodním účelům.

Popis produktu

Moderní nakladače jsou konstruovány s ohledem na co nejvyšší efektivitu a je důležité tyto vlastnosti neztratit instalací vážního systému. Loadtronic 3 po vás nikdy nebude chtít, aby jste i v tom nejhorším terénu zpomalili, čímž Vaší společnosti šetří čas a peníze. Díky pokročilému systému senzorů a následným kompenzacím můžete používat nakladač tak jak jste zvyklí bez toho, aby vás váha zpomalovala.

Loadtronic 3 má uživatelsky přívětivé intuitivní rozhraní s vestavěnou funkcí nápovědy. Jedná se o dynamický a přesný systém vážení pro všechny kolové nakladače. Váhy Loadtronic 3 jsou schváleny ve třídě Y(b) podle evropských předpisů a jsou připraveny k ověření jako obchodní váhy. Nákladní automobily se tak mohou pohybovat efektivněji a nepotřebujete mostovou váhu.

Loadtronic 3 automaticky přesně zaznamená, kolik nakládáte. Data jsou uložena a lze je vytisknout jako vážní lístek. Data lze ze systému Loadtronic také stáhnout pomocí USB flash disku, což usnadňuje přenos dat do kanceláře. Pomocí USB flash disku lze pak nahrát zákaznickou databázi do Loadtronicu. Pro Loadtronic 3 lze nakalibrovat až 10 různých nářadí.

Loadtronic 3 nepřetržitě měří polohu ramene a aplikovaný hydraulický tlak. K dispozici je také senzor, který měří pohyb stroje. Systém automaticky kompenzuje dynamiku a vytváří tak automatický systém vážení s velkou přesností. Přesnost vážení je obvykle lepší než ± 1% (pro jednotlivé lopaty během normální jízdy).

Za normálních okolností není nutná žádná uživatelská příručka. Stačí stisknout tlačítko nápovědy a systém Loadtronic 3 vám zobrazí nápovědu.

Schváleno podle MID 006 OIML R51.
 

Přesnost:

  • Váha do nakladače +/- 1 %

Poptávka